ÜYELERİMİZE KOBİ DESTEK KREDİSİ

Erzincan Ticaret Borsası, 3'üncü kez vereceği nefes kredisiyle üyelerine düşük faizli kredi kullandıracak. TOBB'nin öncülüğünde, oda ve borsaların katkılarıyla hayata geçirilen nefes kredisi kapsamında ETB üyesi KOBİ'ler aylık 1,85 faiz oranıyla 50 bin TL, ilk altı ayı ödemesiz 18 ay vadeli kredi kullanabilecek.

Kredi Garanti Fonu teminat desteği ile Garanti Bankası kanalıyla kullandırılacak olan kredilerde ETB üyesi KOBİ'ler öncelikle Borsa'ya müracaat ederek faaliyet belgesi alacak. Bu belgeyle ilgili bankaya müracaat edecek olan şirketin başvurusu banka tarafından değerlendirilecek ve olumlu sonuçlanması halinde aylık 1,85 (yıllık 22,2) faiz oranı ile 18 ay eşit taksitli krediden yararlanabilecek. İlk 6 ay anapara ödemesiz (ilk 6 ay sadece faiz ödenecek), sonraki 12 ay eşit taksitli olmak üzere toplamda 18 ay vadeli olarak krediler geri ödenecek. 


akbank borç sorgulama finansbank borç sorgulama tebbank borç sorgulama halkbank borç sorgulama işbank borç sorgulama vakıfbank borç sorgulama garantibank borç sorgulama